Kto nie smakował wędlin z popularnej firmy Sokołów? Nie wszyscy wiedza, że oddział tej firmy znajduje się w Jarosławiu. Znajduje się tam również oddział huty szkła, strefa ekonomiczno-gospodarcza, wiele zabytków. To teren, na którym warto wiedzieć, gdzie skorzystać z usług DDD.

Gdzie jedzenie tam i szczury

Nie ma co ukrywać, że w pobliżu zakładów spożywczych zawsze kręcą się gryzonie. Dlatego potrzebna jest deratyzacja, która sprawi że przenoszące choroby szkodniki zostaną zlikwidowane. Nasza firma świadczy właśnie takie usługi jak deratyzacja za pomocą nowoczesnych metod, w sposób humanitarny i błyskawiczny. Wystarczy zadzwonić do naszej filii w Jarosławiu i zamówić taka usługę, aby problem szczurów mieć z głowy.

Owady też się pojawiają

Dezynsekcja czyli usuwanie owadów latających i nie tylko, to kolejna działka działalności naszej firmy. Bez względu czy chodzi o usuniecie gniazda os czy szerszeni, a może likwidację prusaków czy pluskw, dezynsekcja przeprowadzana przez pracowników naszego oddziału w Jarosławiu nie pozostawi po nich śladu.

Warto odkazić

Bez względu na to czy prowadzisz biznes czy też nie, warto od czasu zainwestować w usługę, jaka jest dezynfekcja. To kompleksowe odkażenie danego pomieszczenia, poprzez zastosowanie różnego rodzaju środków dezynfekujących. Warto przeprowadzać ja regularnie, ponieważ dzięki temu macie pewność, że w najbliższym otoczeniu usunięte zostały drobnoustroje i chorobotwórcze bakterie. Polecamy nasze usługi również w zakresie fumigacji czyli usuwania szkodników zbożowych.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt