DeratyzacjaDezynfekcjaDezynsekcja Gdańsk

Gdańsk to perła w bałtyckiej koronie. Jedno z piękniejszych miast w Europie rokrocznie przyciąga miliony turystów. To właśnie tutaj chcą zobaczyć słynny w świecie Jarmark Dominikański, przespacerować się pod majestatycznymi żurawiami czy popłynąć na jakże ważne dla naszego kraju Westerplatte. Jak na każde wiekowe miasto przystało, w Gdańsku spotkamy zjawiskowej urody kamienice. Jednak ma to również swój minus – takie budowle upodobały sobie szczury i inne gryzonie. Dlatego każdy gdańszczanin wie, że trzeba zrobić wszystko, aby nie zagnieździły się one na stałe. I tutaj wkracza nasza firma.

Usługi DDD to nasza domena

W twoim lokalu zalęgły się gryzonie? A może dokucza ci chmara robactwa, która gnieździ się wśród żywności? Spokojnie, dzięki naszym usługom nie musisz się już tym przejmować. Działamy kompleksowo – deratyzacja Gdańsk za pomocą monitorowania obecności gryzoni, zapobieganie ich przedostawania się do dalszych pomieszczeń i likwidacja ich za pomocą tylko zaaprobowanych rodentycydów. Taka pula środków pozwala na przeprowadzenie skutecznie procesu zwalczania gryzoni.

Gdy robaki nie dają spokoju

Jednak nie tylko na szczury mogą się skarżyć mieszkańcy Gdańska. W zakładach spożywczych, których również na terenie miasta nie brakuje, mogą zalęgnąć się robaki, karaluchy – przekrój jest duży. Wtedy polecamy zabieg taki jak dezynsekcja czyli między innymi zwalczanie pluskiew Gdańsk. Dzięki temu, że stosujemy nowoczesne preparaty możliwa jest skuteczna ochrona przed szkodnikami. Oczywiście, po takim procesie zalecamy również kolejną naszą usługę jaką jest dezynfekcja Gdańsk, czyli odkażenie terenu ze szkodliwych bakterii i wirusów, których nosicielem mogły być owady czy gryzonie.

Wykurzymy szkodniki

Nasza firma świadczy również usługę taką jak fumigacja. Nie na darmo Gdańsk słynął ze swoich spichlerzy zbożowych. A proponowana przez naszą firmę fumigacja Gdańsk to właśnie zwalczanie szkodników zbożowych – robimy to na kilka sposobów: dymem lub środkami chemicznymi. Jeśli więc któryś z tych problemów dotyczy twojego lokalu, to skorzystaj z usług naszej siedziby w Gdańsku.

Zachęcamy do kontaktu