Jasło to niewielkie miasto, którego ponad 50% terenów zajmują użytki rolne. Doskonale rozwinięte rolnictwo t domena tego regionu. Aczkolwiek Jasło warto odwiedzić też turystycznie – znajdziemy tu wiele ciekawych zabytków, które wręcz oddychają dawną historią. Znajdziemy też firmę, która okaże się bardzo przydatna, kiedy szkodniki zaczną doskwierać.

Profilaktyczna dezynfekcja

Dezynfekcja, czyli odkażenie zanieczyszczonych wcześniej przez drobnoustroje powierzchni, jest usługa oferowana przez nasza firmę. Stosujemy unikalne rozwiązania, materiały które zdezynfekują każdy kawałek pomieszczenia, nie dając szansy bakteriom czy wirusom. Dezynfekcja zalecana jest zarówno w mieszkaniach prywatnych, zwłaszcza po zalegnięciu się tam pasożytów, jak i w pomieszczeniach handlowych.

Skoro o pasożytach mowa

Karaluchy, prusaki, pluskwy – to niektóre z robactwa, które potrafi skutecznie obrzydzić nam życie. Bo już sam fakt, że pojawiają się pomiędzy żywnością czy produktami codziennego użytku jest wystarczająco odstraszający. Z  tego powodu popularna usługa, która również znajduje się w ramach naszej działalności to dezynsekcja. Dzięki jej przeprowadzeniu obrzydliwe robactwo zniknie raz na zawsze.

Gdy szczury grasują

Jako że Jasło słynie z rolniczych terenów, to nie brakuje tutaj również spichlerzy ze zbożem czy innymi produktami spożywczymi. A w takich miejscach najczęściej pojawiają się niezwykle popularne szkodniki czyli szczury. Doskonałym sposobem, aby te gryzonie nie były już naszym problemem, jest odpowiednio przeprowadzona deratyzacja.

Zapraszamy do kontaktu