Kielecka żywność pod nadzorem

Kielce to położone w Górach Świętokrzyskich miasto, które potrafi zaskoczyć. Wiele osób kojarzy je tylko z popularnym swego czasu raperem, który obecnie zasiada w sejmowych ławach. Ale Kielce to również najlepsza drużyna piłki ręcznej w kraju, to również miasto, w którym prężnie rozwijaj się przemysł budowlany, ale także spożywczy. Kto z nas chociaż raz nie spróbował Majonezu Kieleckiego? Właśnie takie są Kielce – wyraziste, ale również zaskakujące.

Deratyzacja Dezynsekcja Dezynfekcja Kielce

Wspomniany rozwój przemysłu skutkuje pojawieniem się na terenie Kielc dużych hal i magazynów. A te są idealnym miejscem dla gryzoni – zwłaszcza szczury i myszy kochają pomieszczenia, w których przechowywane są składniki żywności. Dlatego nasza firma oferuje w promocyjnych cenach takie usługi jak deratyzacja czyli właśnie likwidacja gryzoni, zarówno za pomocą łapek jaki środków chemicznych. Aby mieć pewność, że w zakładzie nie zalęgły się wirusy czy bakterie, oferujemy również takie działania jak chociażby dezynfekcja, czyli odkażenie terenu.

Zwalczanie pluskiew Kielce – odpluskwianie

Przedsiębiorcy wiedzą, że czasami potrzeba jest dezynsekcja. Mówimy o niej wtedy gdy latające owady dają się poważnie we znaki, aczkolwiek dezynsekcja doskonale sprawdza się w sytuacji, kiedy konieczne jest zwalczanie pluskiew i odpluskwianie. Nasz wykwalifikowana kadra doskonale wie, w jakich miejscach rozstawić lepy, gdzie wysypać odpowiednie środki, aby pluskwy, karaluchy czy inne owady zniknęły raz na zawsze.

Silosy zabezpieczone

W swojej kompleksowej ofercie mamy nie tylko takie usługi jak deratyzacja, dezynsekcja czy dezynfekcja, ale również gazowanie zboża, Wszystko po to, aby zebrane plony nie poszły na marne na skutek szkodników i gryzoni, które lubują się właśnie w pomieszczeniach do przechowywania zboża. To co wyróżnia nas sposób innych firm na terenie Kielc to bardzo nowoczesne metody, ciągłe podnoszenie kwalifikacji, podążanie za najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie DDD. Jeśli więc naprawdę zależy ci na porządnie wykonanym zadaniu – zgłoś się do nas.

Tagi: deratyzacja Kielce, dezynsekcja Kielce, dezynfekcja Kielce, zwalczanie pluskiew Kielce, odpluskwianie Kielce – Firma DDD

W razie chęci kontaktu prosimy o wypełnienie formularza