Kraków naprzeciw gryzoniom

Dawna stolica naszego kraju to miasto, które jest chyba najchętniej odwiedzane przez turystów z całego świata. To swoista wizytówka naszego kraju, z majestatycznym Wawelem, groźnym smokiem czy urokliwą dzielnicą żydowską jaką jest Kazimierz. Kraków to również ogromna metropolia, gdzie prężnie rozwija się praktycznie każda gałąź przemysłu, a szczególnie przemysł żywnościowy. Jednak niestety, skoro jest żywność, mogą być też szkodniki – szczury, pluskwy, karaluchy czy inne pasożyty. Dlatego warto wiedzieć, gdzie w grodzie Kraka najskuteczniej jest wykonywana deratyzacja czy dezynsekcja.

Nowoczesne i skuteczne metody

Nasza firma, z siedzibą w Krakowie od lat trudni się  DDD – deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja. Cóż kryją te hasła? Otóż za sprawą nowoczesnych produktów potrafimy zlikwidować gryzonie takie jak szczury czy myszy. Deratyzacja w naszym wykonaniu to nie tylko likwidacja, ale również odcinanie potencjalnego napływu nowych szkodników. Po każdym takim działaniu, do którego używamy jednak różnych środków, warto zlecić także kolejną świadczoną przez nas usługę, jaką jest dezynfekcja.

Aby wszystko było odkażone

Dezynfekcja to nic innego jak profesjonalne odkażanie terenu z drobnoustrojów, wirusów czy bakterii. Mamy duże doświadczenie w tym temacie, dlatego zatrudniając naszą firmę, macie pewność, że teren magazynu czy innego pomieszczenia będzie dokładnie oczyszczony i bezpieczny dla użytkowników.

Karaluchy nie tylko w magazynie

Nasze usługi to również zwalczanie karaluchów, które jak wiemy mogą zalęgnąć się także w naszych domach. Nikt nie lubi takich nieproszonych gości, dlatego właśnie dezynsekcja jest bardzo popularną usługą. Dzięki niej zwalczanie pluskiew czy zwalczanie prusaków jest możliwe z doskonałym skutkiem. Skoro o różnego rodzaju owadach i szkodnikach mowa, warto wspomnieć, że nasza firma zajmuje się również usuwaniem szkodników zbożowych. Fumigacja, bo tak fachowa nazywa się ta usługa może przebiegać na kilka sposobów – chociażby za pomocą gazu.

Skontaktuj się z naszym krakowskim oddziałem