Podnóże Gór Słonnych i dorzecze Sanu – to właśnie tutaj zlokalizowane jest miasto Sanok. To prawdziwa kolebka historii, miasto pełne zabytków, które kuszą oczy turystów. Lokalizacja ta przyciąga tutaj wiele osób, dlatego ważne, aby nic ni zniechęciło ich do dalszych przyjazdów.

Usługi na wyciągnięcie ręki

Wystarczy tylko zadzwonić, aby nasza firma zjawiła się świadczyć swoje usługi. Jako, że Sanok słynie z zabytków, nie powinno nikogo dziwić, że w takich starych budynkach potrzebna jest czasami deratyzacja. A ta usługa, czyli likwidowanie gryzoni, to właśnie jedna z naszych propozycji. Deratyzacja przeprowadzana przez naszych pracowników, nie daje gryzoniom żadnych szans.

Nie tylko gryzonie

Deratyzacja to jednio, ale zajmujemy się także świadczeniem takich usług jak chociażby dezynsekcja. Co kryje się pod tym terminem? Otóż dezynsekcja to likwidowanie owadów latających, które skutecznie utrudniają funkcjonowanie. Mowa tutaj zarówno o ich wybiciu, jak i likwidacji gniazd szerszeni czy os.

Na przekór bakteriom

Jeszcze inny wachlarz usług, jaki możemy zaproponować to chociażby dezynfekcja. Rozumiemy przez to odkażenie pomieszczenia czy pomieszczeń, za pomocą nowoczesnych środków. Dezynfekcja przeprowadzana przez nas jest w pełni bezpieczna i przy zachowaniu wszelkich niezbędnych norm. Warto podkreślić, że taki zabieg można przeprowadzać kilka razy do roku i to nie tylko w pomieszczeniach biurowych czy handlowych, ale również w mieszkaniach prywatnych – chociażby po pojawieniu się świerzbu u zwierzęcia czy domowników.

W Przypadku zainteresowania prosimy o kontakt